محل تبلیغات شما

لباس های خود را با مواردی از خیاطی رایگان طراحی کنید

آموزش ساخت خیاطی - لباس شخصی خود را طراحی و دوخت کنید

شما اکنون دو گزینه را انتخاب کرده اید که تصمیم گرفتید لباس های خود را بسازید - یا طریقه رسم الگوی بالاتنه خود را با کمک آموزش های موجود در این سایت بسازید یا الگوهای خیاطی تجاری بخرید. هر دو خوب هستند اما ساخت الگوهای کاغذ کمی پرماجراست از اینکه از الگوی آماده ساخته شده استفاده کنید. در صورت تمایل به آن بخوانید.

بسیاری از لباس های موجود در فروشگاه های خرده فروشی امروزه مانند کوکی ها تهیه می شوند - با همان الگوی ، با همان اندازه. بدون در نظر گرفتن اینکه خداوند همه ما را منحصر به فرد ساخته است. هیچ جسمی دیگر یکسان نیست مگر اینکه شما دوقلو باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه لباس با توجه به شکل بدنتان ، بررسی کنید.

 

من هیچ وقت به صندوق پول یک فروشگاه خرده فروشی نمی گیرم یا بدون فکر اینکه می توانم خودم آنرا بسازم ، به یک مجله مد نگاه نمی کنم. پس از یادگیری دوختن لباس شخصی خود ، قبل از مدت طولانی خودتان این کار را خواهید کرد.

 

یک الگوی آستین سفاری ایجاد کنید

 

نه اینکه خیاطی بسیار ارزان باشد؛ برای خرید پارچه هزینه زیادی دارد و لباس هایی با اندازه کلی کارخانه که گاهی اوقات بسیار ارزان هستند. آنها دوام چندانی ندارند. خودتان را به عنوان یک طراح فکر کنید و لباس های با کیفیتی خواهید پوشید که مدت زمان بسیار طولانی دوام خواهد آورد.

 

 

 

طریقه رسم الگوی بالاتنه

اگر تا الان لباس قفسه را خریداری کرده اید اما اکنون احساس می کنید باید لباس های خود را درست کنید - در جای مناسب هستید. هم اکنون می توانید لباس هایی داشته باشید که مناسب تر و راحت تر باشد و با یک غرور از اینکه خودتان ساخته اید می توانید آن را بپوشید. به ذکر نوع خوشایندی که وقتی خودتان می پردازید نیستید.

 

اگر می خواهید دوخت کامل داشته باشید ، این 15 نکته مهم در زمینه ساخت لباس را دنبال کنید

 

در مورد انواع مختلف لباس موجود برای خودتان ، این پست را بررسی کنید

 

ساخت الگو بالاتنه خیاطی خودتان خیلی سخت نیست. در واقع آسان است هنگامی که شما می دانید که چگونه. فقط به خود اجازه دهید اشتباهات کوچکی انجام دهند و بعد آماده باشید. اولین پوشاک را با پارچه ای ارزان تهیه کنید و قادر خواهید بود که خود را ببخشید برای خطاهایی که ناگزیر با چند پروژه اول خود خواهید کرد

 

اگر یک لباس خاص آماده را می پسندید می توانید با تهیه یک الگوی خیاطی از آن ، یک کپی از آن تهیه کنید - این آموزش را برای تهیه نسخه ای از لباس خود انجام دهید.

 

کپی کردن لباس قدیمی طریقه رسم الگوی بالاتنه

پرداخت این پست ها در نحوه انجام اندازه گیری بدن برای ایجاد الگوی خیاطی ؛ و 7 نوع شکل بدن - کدام یک از شماست؟ ؛ نحوه اندازه گیری باسن؛ نحوه مطالعه نوار اندازه گیری و وسایل خیاطی مورد نیاز برای شروع ساخت لباس

کمد لباس کپسول - لباسی که باید در کمد خود داشته باشید و 12 سیلوی لباس اصلی.

اگر مبتدی کاملی برای خیاطی هستید این پست با تمام نکات و تکنیک های خیاطی یک مبتدی که در حال یادگیری خیاطی است باید یاد بگیرد.

یادگیری دوختن

طریقه رسم الگوی بالاتنه را می توان مستقیماً روی کاغذ یا پارچه انجام داد. پس از ایجاد الگوهای کاغذ ، مگر اینکه بدن شما تغییر نکرده باشد ، می توانید دوباره و دوباره با همان الگوی ادامه دهید.

مزایای اصلی استفاده از الگوهای کاغذ

1. صرفه جویی در وقت ، اگر دوباره لباس / یا یک تکه پوشاک مانند آستین را باز کنید ، همانطور که ، یک بار الگویی را ایجاد کنید ، لازم نیست دفعه دیگر که لباس مشابه خود را می پوشید ، در اندازه گیری و علامت گذاری روی کاغذ و غیره ، وقت خود را تلف نکنید. فقط می توانید به انتخاب پارچه خود بروید و شروع به خیاطی کنید.

2- سهولت استفاده یک مزیت بارز است زیرا اگر مستقیماً روی پارچه علامت بزنیم و در اندازه گیری تغییری ایجاد شود ، ممکن است نشانه هایی که ساخته اید پارچه شما را خراب کند.

 

طریقه رسم الگوی بالاتنه

 

ابزارهای علامت گذاری برای انتقال الگوهای به پارچه خود

یک ابزار مارک بسیار مفید و ارزان که در دسترس همه قرار می گیرد ، یک تکه صابون است. از دستمال های ریز و باریک صابون های حمام خود استفاده کرده و آنها را در نزدیکی میز برش خود ذخیره کنید. می توان از آنها برای پارچه استفاده کرد - مزیت این است که بر خلاف تمام ابزارهای سنتی علامت گذاری که در زیر به آنها اشاره کردم ، با مالیدن به آرامی با یک پارچه مرطوب به راحتی می توان از بین برد.

 

چگونه می توان پارچه خود را با استفاده از یک الگوی برش داد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برش پارچه ، پست "نکات برتر برای برش پارچه" و نحوه تعیین خط دانه پارچه و غیره را بررسی کنید.

 

قطعات الگو معمولاً نیمی از لباس مناسب را نشان می دهند. پارچه خود را در نیم طول با طرف های راست در کنار هم جمع کنید. قطعه الگوی کاغذ را مستقیماً بر روی چین و پین قرار دهید که فاصله آنها 10 سانتیمتر است. برش دقیق فراموش نکنید که در حالی که با دست دیگر بریدید ، یک دست را در نزدیکی خط برش قرار دهید.

 

نکاتی در هنگام علامت گذاری الگوهای خود روی پارچه

با دقت علامت گذاری کنید - تا حد ممکن دقیق باشید

لازم نیست روی دو لایه پارچه علامت بزنید اما در ضمن برش این باید مورد توجه قرار گیرد

همیشه ابزار مارک خود را (گچ ، مداد یا چرخ ردیابی) آزمایش کنید تا تأثیر آن را روی پارچه انتخابی خود بگذارد و اینکه آیا مارک باقی می ماند یا پارچه را لکه دار می کند و غیره

حتما از یک جفت تیز قیچی دوخت استفاده کنید. اگر قیچی شما صاف باشد ، لبه ها خسته می شوند.

برش های طولانی را به جای بسیاری از برش های کوچک بر روی لبه های مستقیم و برش های کوتاه بر روی منحنی ها انجام دهید.

 بالای بدن چیزی است که می توانید با هر سبکی که می خواهید تغییر دهید. به خلاقیت خود اجازه دهید شورش را تغییر دهد و این الگوی را تغییر دهید تا آنچه را که می خواهید باشد

 

شما می توانید هر یک از 60 نوع گردنبند به علاوه ، 50+ نوع طرح یقه یا 40+ نوع آستین را برای بدن خود انتخاب کنید. از الگوهای گردنبند ، الگوهای یوغ و الگوی آستین استفاده کنید و لباس های خود را طراحی کنید - انواع مختلفی از 12 مدل پایه اصلی لباس شب ، 10 نوع خط کمر و 9 نوع طول دامن را به خاطر بسپارید.


آموزش خیاطی از ابتدا

راهنمای مراقبت از چرخ خیاطی

آموزش الگوی پالتو زنانه

لباس های خود را با مواردی از خیاطی رایگان طراحی کنید

لباس ,، ,یک ,پارچه ,های ,  ,خود را ,لباس های ,می توانید ,کنید   ,اندازه گیری ,خیاطی رایگان طراحی

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
خرید تردمیل با کیفیت jikoti عرضه و فروش محصولات کناف ایران، پانل کارا ،پانل باتیس همه چی موجوده دانلود فایل های کمیاب فروشگاه تخفینو دوربین مداربسته چاینی موزیک : سایت دانلود آهنگ های فارسی ایرانی به زبان چینی خصوصی فروشگاه سایت بلاگ بیست