محل تبلیغات شما

راهنمای مراقبت از چرخ خیاطی

 خرید یک چرخ خیاطی یک سرمایه گذاری است ، بنابراین اگر می خواهید با آن به همان راحتی که قبل از اولین بار که آن را به خانه آوردید بدوزید، تمیز کردن آن یک کار بسیار ساده است که می توانید برای کمک به دستگاه خود در کار بگیرید. 

 

در حالی که ما توصیه می کنیم برای رفع هرگونه مشکل و ارائه خدمات کامل ، چرخ خیاطی خود را به یک حرفه ای برسانید ، کارهایی وجود دارد که می توانید در خانه انجام دهید تا دستگاه قابل اعتماد خود مانند یک رویا کار کند ، از پوشاندن آن هنگام دوختن ، تا تمیز کردن غالباً آن را دور از بند نگه می دارد. راهنمایی های مربوط به تعمیر و نگهداری و گام به گام راهنمای نظافت را در زیر دنبال کنید تا چرخ خیاطی شما به زیبایی هرچه تمام کار کند. بعد از همه ، یک چرخ سرحال به معنای دوخت زیبا است .

 

افزایش مهارت ها: سوزن های چرخ خیاطی خود را بشناسید

10 نکته برتر برای دوخت با چرخ خیاطی

7 کار همه ما می توانیم انجام دهیم تا از ماشین های خیاطی خود مراقبت کنیم

تمیز کردن و نگه داشتن چرخ خیاطی شما معمولاً کاری است که بسیاری از هنرجویان وخیاطان از آن غافل می شوند - تا اینکه ، کار چرخ خیاطی متوقف می شود و آرزو می کنید زودتر کاری انجام داده باشند. جواب این امر البته برای تمیز کردن اغلب آن و به طور مرتب سرویس دهی آن است. راهنمای ساده ما در مورد چگونگی مراقبت از چرخ خیاطی گرانبها خود را دنبال کنید و آن را کاملاً دوخته نگه دارید.

 

1 آن را پوشانده نگه دارید 

ساده ترین کاری که می توانید برای دستگاه خود انجام دهید این است که هنگام استفاده از آن ، آن را پوشانده کنید. این مانع از ورود گرد و غبار ، لعاب ، خاک و موی حیوان خانگی در کارهای کوچک دستگاه شما می شود. بیشتر ماشین ها دارای یک پوشش هستند ، یا می توانید خود را از پارچه مورد علاقه خود تهیه کنید.

 

2 آن را تمیز نگه دارید

در حالت ایده آل ، شما باید دستگاه خود را بعد از هر چند پروژه خیاطی تمیز کنید - به خصوص اگر با پارچه های کرکی خیاطی کرده اید. مشکل اصلی پوشاندن است - الیاف کوتاه و ریز که در حالی که شما با آن کار می کنید از پارچه خارج می شوند. این گرد و غبار را جذب می کند و در دستگاه شما گیر می کند ، بنابراین به همان اندازه کار نمی کند و باعث صدمه واقعی طولانی مدت می شود ، بنابراین مرتباً آن را تمیز کنید.

 

3 چرخ خیاطی خود را روغن کاری کنید (در صورت نیاز)

بیشتر کتابچه های راهنمای ماشین با دستورالعمل های بسیار دقیقی در مورد نحوه روغن کاری دستگاه شما همراه خواهند بود. همیشه از روغن چرخ خیاطی مصوب و هیچ چیز دیگری استفاده نکنید. برخی از ماشین ها ، به ویژه دستگاه های جدید ، خود روان کننده هستند و اصلاً نیازی به روغن کاری ندارند.

 

4 سوزن خود را تغییر دهید

یک سوزن خم شده یا تار می تواند منجر به بخیه پرش ، نخ های شکسته یا حلقه شده شود ، پارچه خود را بکشد یا به دستگاه شما آسیب برساند. بعد از هر هشت ساعت دوختن سوزن خود را تغییر دهید و همیشه از یک نوع آن متناسب با نوع پارچه خود استفاده کنید.

 

5 چه موقع سرویس دهی کنید

شما باید دستگاه خود را سالی یک بار توسط یک تکنسین پیشنهادی چرخ خیاطی سرویس دهی کنید. آنها تنش و زمان بندی و همچنین مناطق تمیز کننده دستگاه را که نمی توانید به آنها برسید ، بررسی و تنظیم می کنند و در صورت وم می توانید هر چیزی را جایگزین کنید. این کار باید دستگاه شما را بدون سر و صدا کار کند. اگر مشکلی دیگر با آن دارید ، این موارد را نیز بررسی کنید. دستگاه شما (و دوخت) از شما متشکرم

 

6 عیب یابی

اکثر کتابچه های راهنمای چرخ خیاطی نکاتی را در مورد عیب یابی به شما ارائه می دهند ، اما اگر دستگاه شما به درستی کار نمی کند ، قبل از انتقال به یک تکنسین ، این سه مورد را امتحان کنید:

 

تاپیک بالا را بیرون آورده و دستگیره را بردارید. اکنون دستگاه را دوباره ببندید.

سوزن را با نمونه جدید جایگزین کنید و مطمئن شوید که این نوع صحیح برای پارچه و نخ شما است و محکم پیچ خورده است.

دستگاه زیر را در زیر راهنمای ما تمیز کنید.

اگر هیچ یک از این کارها نبود ، دستگاه خود را به یک تعمیرگاه ببرید - سعی نکنید خودتان آنرا برطرف کنید یا در سکوت رنج بکشید ، اجازه دهید آخرین پروژه خیاطی شما را کند کند.

 

چگونه چرخ خیاطی خود را تمیز کنید

نحوه تمیز کردن دستگاه شما 1

 

مرحله اول: کتابچه راهنمای کاربر و ابزار خود را جمع آوری کنید

اگر نمی توانید کتابچه راهنمای خود را پیدا کنید یا هرگز آن را پیدا نکردید ، با یک فروشنده چرخ خیاطی که لوازم دستگاه شما را تهیه می کند تماس بگیرید ، زیرا ممکن است بتواند کمک کند یا مدل شما را در اینترنت جستجو کند - بسیاری از کتابچه های راهنما اغلب برای بارگیری در دسترس هستند.

 

وسایل تمیز کردن مانند برس کوچک ، پیچ گوشتی و روغن اغلب با دستگاه شما همراه می شوند. یک برس پاک و با کیفیت تمیز نیز کار را انجام می دهد. یک جفت موچین نیز مانند یک جوانه پنبه تمیز نیز مفید است. طناب را از بین نبرید ، زیرا نفس شما حاوی رطوبت است که می تواند قطعات را فاسد کند.


با چی

راهنمای مراقبت از چرخ خیاطی

آموزش الگوی پالتو زنانه

لباس های خود را با مواردی از خیاطی رایگان طراحی کنید

، ,خیاطی ,دستگاه ,یک ,چرخ ,تمیز ,چرخ خیاطی ,خود را ,دستگاه شما ,آن را ,تمیز کردن

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
فروشگاه استحر پیش ساخته فروشگاه اینترنتی ناوک پندار دکتر شهریار عزیزی بهترین سایت فلم Tip Chat استایل لباس زنانه و مردانه| خرید پیراهن، تیشرت| شلوار و دامن فروشگاه خرید اینترنتی دانلود آهنگهای به روز ایرانی